Profil spoločnosti Kvalita Združenia Kde sa nachádzame Ochrana osobných údajov Mapa stránky Novinky
Hydro Italia - metód čistenia priemyselných vôd

HYDRO ITALIA sústredí všetky svoje sily na získanie systémov a metód čistenia priemyselných vôd, uprednostňovaním tých najekonomickejších a najefektívnejších riešení a s ohľadom na ochranu životného prostredia.
Naši odborníci na životné prostredie a odborníci v oblasti čistiacich procesov dávajú k dispozícii svoje znalosti aj spoločnostiam, ktoré sa citlivo stavajú k problémom znečisťovania životného prostredia, a taktiež kladú význam na efektivitu výrobných systémov a tiež na zníženie nákladov pri likvidácii odpadov. Naše zariadenia sú principiálne vyrobené z nerezovej ocele inox a prešli všetkými testami potrebnými na obdržanie certifikátu značky CE.
HYDRO ITALIA, okrem iného, dáva k dispozícii širokú škálu chemických produktov, pri ktorých prísne absentujú symboly signalizujúce riziko, vzhľadom na platné a účinné právne predpisy, to všetko po dokonalých a často vykonávaných  analýzach upravovaných vôd vykonávaných našimi technikmi. Sme teda schopní dať písomné záruky na výsledky získané pri uvedení zariadení do prevádzky.

HYDRO ITALIA ponúka vlastné riešenia a kompletný servis, ktorý zahŕňa navrhnutie systému na základe špecifických požiadaviek každého užívateľa, výrobu zariadení, inštaláciu a technickú podporu, a samozrejme široký rad výrobkov so špeciálnym zložením potrebných na chod operatívneho procesu.
 Novinky

Hydro Italia Srl
Via Torricelli, 79 Z.Ind. Fossatone - 40059 Medicina (BO) Italia - P.Iva 01509851208
Tel. +39 051 856263 - Fax +39 051 856282 - E-mail:info@hydroitalia.com

SPOLOČNOSŤ - OBLASTI ČINNOSTÍ - VÝROBKY - VIDEO - VEĽTRHY - REKLAMA - PERSONÁLNE PRIESKUMY - KONTAKTY